PERSONEL BÖLÜMÜ PROGRAMI DURUMU
Prof.Dr. Günay ÇAKIR Ormancılık Ormancılık ve Orman Ürünleri  
Prof.Dr. Selim ŞEN Ormancılık Ormancılık ve Orman Ürünleri  
Dr. Öğr. Üyesi  Mehmet ÖZ Ormancılık Ormancılık ve Orman Ürünleri  
Dr. Öğr. Üyesi  Osman KOMUT Ormancılık Ormancılık ve Orman Ürünleri  
Dr. Öğr. Üyesi  Bahar DİNÇ DURMAZ Ormancılık Ormancılık ve Orman Ürünleri  
Prof.Dr. Duygu ÖZDEŞ Kimya ve Kim. İşl. Teknolojileri Laboratuvar Teknolojisi  
Dr. Öğr. Üyesi  Fevzi TOPAL Kimya ve Kim. İşl. Teknolojileri Laboratuvar Teknolojisi 13/b-4 Müh. Fak.
Dr. Öğr. Üyesi  Aysel BAŞOĞLU Kimya ve Kim. İşl. Teknolojileri Laboratuvar Teknolojisi 13/b-4 Sağlık Bil.Fak.
Dr. Öğr. Üyesi  Zeynep AKAR Kimya ve Kim. İşl. Teknolojileri Laboratuvar Teknolojisi 13/b-4 Müh. Fak.
Dr. Öğr. Üyesi  Murat KIRANŞAN Kimya ve Kim. İşl. Teknolojileri Laboratuvar Teknolojisi  
Doç. Dr. Şekip Şadiye YAŞAR Tasarım  İç Mekan Tasarımı  
Dr. Öğr. Üyesi  Yener TOP Tasarım  İç Mekan Tasarımı  
Öğr. Gör.  Mehmet YAŞAR Tasarım  İç Mekan Tasarımı  
Öğr. Gör.  Serkan TOKSOY Tasarım  Grafik Tasarım  
Öğr. Gör.  Altan Fatih TOPALOĞLU Tasarım Grafik Tasarım  
Öğr. Gör.  Serkan DURMUŞ Tasarım  Grafik Tasarım 13/b-4 İletişim Fak.
Öğr. Gör.  Çiğdem PİYADEOĞLU Tasarım Grafik Tasarım  
Dr. Öğr. Üyesi  Mesut MELEK Elektronik ve Otomasyon Biyomedikal Cihaz Teknolojisi  
Öğr. Gör.  Sefa AYDIN Elektronik ve Otomasyon Biyomedikal Cihaz Teknolojisi  
Öğr. Gör.  Oğuzhan ALBAYRAK Elektronik ve Otomasyon Biyomedikal Cihaz Teknolojisi  
Öğr. Gör.  Halil İbrahim KAYMAK Elektronik ve Otomasyon Biyomedikal Cihaz Teknolojisi  
Dr. Öğr. Üyesi  Numan YALÇIN Elektronik ve Otomasyon Mekatronik  
Öğr. Gör.  Ahmet Tahir KALKIŞIM Elektronik ve Otomasyon Mekatronik  
Öğr. Gör.  Pınar AKKAN Elektronik ve Otomasyon Mekatronik  
Öğr. Gör.  Kemal AYDIN Elektronik ve Otomasyon Mekatronik  
Dr. Öğr. Üyesi  Mahmut SARI İnşaat İnşaat Teknolojisi  
Öğr. Gör.  M. Derviş KÖSE İnşaat İnşaat Teknolojisi  
Öğr. Gör.  H. İbrahim KARAHANOĞLU İnşaat İnşaat Teknolojisi  
Öğr. Gör.  Dilek KAYA İnşaat İnşaat Teknolojisi  
Dr. Öğr. Üyesi  Demet DEMİR ŞAHİN Madencilik ve Maden Çıkarma Maden Teknolojisi  
Dr. Öğr. Üyesi  Sercan KAYIN Madencilik ve Maden Çıkarma Maden Teknolojisi  
Öğr. Gör.  Mürsel ORAK Madencilik ve Maden Çıkarma Maden Teknolojisi  
Öğr. Gör.  İsmail Hakkı TUNCEL Bilgisayar Teknolojileri Bilgisayar Programcılığı  
Öğr. Gör.  Şenay AYDIN Bilgisayar Teknolojileri Bilgisayar Programcılığı  
Öğr. Gör.  Nihat ÖZDEMİR Bilgisayar Teknolojileri Bilgisayar Programcılığı  
Öğr. Gör.  Ramazan Özgür DOĞAN Bilgisayar Teknolojileri Bilgisayar Programcılığı  
Öğr. Gör.  Muharrem BALCI Elektrik ve Enerji Elektrik  
Öğr. Gör.  Kurtuluş DEMİR Elektrik ve Enerji Elektrik  
Öğr. Gör.  Süleyman ŞÜKÜROĞLU Elektrik ve Enerji Alternatif En. Kayn. Tekn. 13/b-4 Sağlık Bil.Fak.
Dr. Öğr. Üyesi  Necla İrem ÖLMEZOĞLU İRİ Mülkiyet Koruma ve Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği  
Öğr. Gör.  Onur DOĞAN Mülkiyet Koruma ve Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği  
Öğr. Gör.  Ahmet KAPLAN Mülkiyet Koruma ve Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği  
Öğr. Gör.  Sibel ERSOY Mülkiyet Koruma ve Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği  
Öğr. Gör.  Şule DEMİR Mimarlık ve Şehir Planlama Coğrafi Bilgi Sistemleri  
Öğr. Gör.  Mürşit ŞİRİN Mimarlık ve Şehir Planlama Coğrafi Bilgi Sistemleri  
Öğr. Gör.  Özgül DEMİRAĞ Mimarlık ve Şehir Planlama Mimari Restorasyon  
Öğr. Gör.  Ayşegül ÇELENK Mimarlık ve Şehir Planlama Mimari Restorasyon  
Öğr. Gör.  Şule Sinem SÜRDEM Mimarlık ve Şehir Planlama Mimari Restorasyon